Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P6SMBJ70AS_R1_00001
P6SMBJ70AS_R1_00001
P6SMBJ70AS_R1_00001 Panjit International Inc.
P6SMBJ8.5AS_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 70VWM 113VC DO214AA
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 70V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 77.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 113V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P6SMBJ70AS_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 70VWM 113VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 70V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 77.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 113V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 24
P6SMBJ70AS_R1_00001 P6SMBJ70AS_R1_00001 Hersteller : Panjit EFCED1D05A9E04D4856E441C2AB60C9F005B50DED30D69FB60B0E1F7886CB6A1.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,Transient Voltage Suppressors,SMB,70V,UNI