PA1211.850NLT Pulse Electronics Corporation
SPM2007_29.pdf
Hersteller: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 85NH 31A 0.55 MOHM SMD
Produktbewertung abgeben
Technische Details PA1211.850NLT Pulse Electronics Corporation