PA1294.132NLT Pulse Electronics Corporation
SPM2007_39.pdf
Hersteller: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 1.3UH 25A 0.48 MOHM
Produktbewertung abgeben
Technische Details PA1294.132NLT Pulse Electronics Corporation