PA4310.153NLT Pulse Electronics Corporation
P757.pdf
Hersteller: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 15UH 9A 63 MOHM SMD
Produktbewertung abgeben
Technische Details PA4310.153NLT Pulse Electronics Corporation