Produkte > LEMO > PAC.M0.8GL.AC52A
PAC.M0.8GL.AC52A
PAC.M0.8GL.AC52A LEMO
P-Series_Plastic_Conn_Cat.pdf
Hersteller: LEMO
Description: CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
Connector Type: Plug, Male Pins
Color: Blue, Gray
Current Rating (Amps): 5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 8
Orientation: C
Shell Size - Insert: M08
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C
Cable Opening: 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)
Primary Material: Plastic
auf Bestellung 12 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PAC.M0.8GL.AC52A LEMO
Description: CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP, Packaging: Bulk, Features: Backshell, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Blue, Gray, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 8, Orientation: C, Shell Size - Insert: M08, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C, Fastening Type: Push-Pull, Detent Lock, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm), Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Polysulfone (PSU), Primary Material: Plastic.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PAC.M0.8GL.AC52A PAC.M0.8GL.AC52A Hersteller : LEMO / REDEL PAC_M0_8GL_AC52A-1942200.pdf Circular Push Pull Connectors 8P SOLDER STR PLUG CBL COLLET 5.2MM BLU
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
PAC.M0.8GL.AC52A PAC.M0.8GL.AC52A Hersteller : LEMO PAC_M0_8GL_AC52A-1942200.pdf Circular Push Pull Connectors 8P SOLDER STR PLUG CBL COLLET 5.2MM BLU