Produkte > LEMO > PAG.M0.7GL.AC52N
PAG.M0.7GL.AC52N
PAG.M0.7GL.AC52N LEMO
unipole_multipole-973098.pdf
Hersteller: LEMO
Circular Push Pull Connectors 7P SOLDER STR PLUG CBL COLLET 5.2MM BLK
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PAG.M0.7GL.AC52N LEMO
Description: CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP, Packaging: Bulk, Features: Backshell, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Black, Gray, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 7, Orientation: G, Shell Size - Insert: M07, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C, Fastening Type: Push-Pull, Detent Lock, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm), Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Polysulfone (PSU), Primary Material: Plastic.
Weitere Produktangebote PAG.M0.7GL.AC52N
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Features: Backshell
Connector Type: Plug, Male Pins
Color: Black, Gray
Current Rating (Amps): 5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 7
Orientation: G
Shell Size - Insert: M07
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C
Fastening Type: Push-Pull, Detent Lock
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Cable Opening: 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)