Produkte > LEMO > PAG.M0.9GL.AC65R
PAG.M0.9GL.AC65R
PAG.M0.9GL.AC65R LEMO
unipole_multipole-973098.pdf
Hersteller: LEMO
Circular Push Pull Connectors 9P SOLDER STR PLUG CBL COLLET 6.5MM RED
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PAG.M0.9GL.AC65R LEMO
Description: CONN PLUG MALE 9P GOLD SLDR CUP, Packaging: Bulk, Features: Backshell, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Gray, Red, Current Rating (Amps): 3A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 9, Orientation: G, Shell Size - Insert: M09, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C, Fastening Type: Push-Pull, Detent Lock, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm), Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Polysulfone (PSU), Primary Material: Plastic.
Weitere Produktangebote PAG.M0.9GL.AC65R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Connector Type: Plug, Male Pins
Color: Gray, Red
Current Rating (Amps): 3A
Shell Size - Insert: M09
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C
Cable Opening: 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)