PC18513N TE Connectivity Laird
PC18513N.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 1.9GHZ YAGI N TYP BRKT MT
Packaging: Bulk
Features: Cable - 305mm
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 1.85GHz ~ 1.99GHz
Applications: PCS
Gain: 13dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Yagi
Height (Max): 3.750" (95.25mm)
Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band): 1.9GHz
Power - Max: 200 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PC18513N TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 1.9GHZ YAGI N TYP BRKT MT, Packaging: Bulk, Features: Cable - 305mm, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 1.85GHz ~ 1.99GHz, Applications: PCS, Gain: 13dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Yagi, Height (Max): 3.750" (95.25mm), Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz), Frequency (Center/Band): 1.9GHz, Power - Max: 200 W.