PC2415NM36 TE Connectivity Laird
WLAN_Antennas.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ YAGI BRKT MT 36"
Packaging: Bulk
Features: Cable - 914mm
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz
Gain: 13.9dBi
Termination: N Type Male
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Yagi
Height (Max): 24.921" (633.00mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz
Part Status: Obsolete
Power - Max: 50 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PC2415NM36 TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ YAGI BRKT MT 36", Packaging: Bulk, Features: Cable - 914mm, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, Gain: 13.9dBi, Termination: N Type Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Yagi, Height (Max): 24.921" (633.00mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.4GHz, Part Status: Obsolete, Power - Max: 50 W.