Produkte > LEMO > PCA.00.250.CLLC29
PCA.00.250.CLLC29 LEMO
00and01Coaxial_Catalog.pdf
Hersteller: LEMO
Description: CONN RCPT STR 50 OHM SOLDER
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Socket
Contact Termination: Solder
Impedance: 50 Ohms
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Cable Group: RG-316
Fastening Type: Push-Pull
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Connector Style: NIM-CAMAC CD/N 549
Housing Color: Silver
Shield Termination: Clamp
Center Contact Material: Bronze
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PCA.00.250.CLLC29 LEMO
Description: CONN RCPT STR 50 OHM SOLDER, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Socket, Contact Termination: Solder, Impedance: 50 Ohms, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Cable Group: RG-316, Fastening Type: Push-Pull, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Connector Style: NIM-CAMAC CD/N 549, Housing Color: Silver, Shield Termination: Clamp, Center Contact Material: Bronze.
Weitere Produktangebote PCA.00.250.CLLC29
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PCA.00.250.CLLC29 PCA.00.250.CLLC29 Hersteller : LEMO 00and01Coaxial_Catalog.pdf Circular Push Pull Connectors COAX CABLE MT RECEPT FEMALE 2.9mm COLLET