Produkte > LEMO > PCA.00.250.CTAC22
PCA.00.250.CTAC22
PCA.00.250.CTAC22 LEMO
PCA.00.250.CTAC22.pdf
Hersteller: LEMO
Description: CONN NIMCAMAC RCPT STR 50 OHM
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Male Pin
Contact Termination: Solder
Impedance: 50 Ohms
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Cable Group: RG-178B, 196A
Fastening Type: Push-Pull
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Connector Style: NIM-CAMAC CD/N 549
Housing Color: Silver
Shield Termination: Clamp
Center Contact Material: Brass
Number of Ports: 1
auf Bestellung 24 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PCA.00.250.CTAC22 LEMO
Description: CONN NIMCAMAC RCPT STR 50 OHM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Male Pin, Contact Termination: Solder, Impedance: 50 Ohms, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Cable Group: RG-178B, 196A, Fastening Type: Push-Pull, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Connector Style: NIM-CAMAC CD/N 549, Housing Color: Silver, Shield Termination: Clamp, Center Contact Material: Brass, Number of Ports: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PCA.00.250.CTAC22 PCA.00.250.CTAC22 Hersteller : LEMO PCA_00_250_CTAC22-1929401.pdf Circular Push Pull Connectors COAX CABLE MT RECEPT MALE 2.2mm COLLET