Produkte > LEMO > PCA.00.250.CTAC31
PCA.00.250.CTAC31
PCA.00.250.CTAC31 LEMO
PCA_00_250_CTAC31-1929501.pdf
Hersteller: LEMO
Circular Push Pull Connectors COAX CABLE MT RECEPT MALE 3.1mm COLLET
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PCA.00.250.CTAC31 LEMO
Description: CONN RCPT STR 50 OHM SOLDER, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Male Pin, Contact Termination: Solder, Impedance: 50 Ohms, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Cable Group: RG-174A, Fastening Type: Push-Pull, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Connector Style: NIM-CAMAC CD/N 549, Housing Color: Silver, Shield Termination: Clamp, Center Contact Material: Brass.
Weitere Produktangebote PCA.00.250.CTAC31
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PCA.00.250.CTAC31 Hersteller : LEMO 00and01Coaxial_Catalog.pdf Description: CONN RCPT STR 50 OHM SOLDER
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Male Pin
Contact Termination: Solder
Impedance: 50 Ohms