Produkte > LEMO > PCA.00.250.CTLC27
PCA.00.250.CTLC27
PCA.00.250.CTLC27 LEMO
PCA.00.250.CTLC27.pdf
Hersteller: LEMO
Description: CONN NIMCAMAC RCPT STR 50 OHM
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Socket
Contact Termination: Solder
Impedance: 50 Ohms
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Cable Group: RG-174, 179B, 187A, 188A, 316
Fastening Type: Push-Pull
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Connector Style: NIM-CAMAC CD/N 549
Housing Color: Silver
Shield Termination: Clamp
Center Contact Material: Bronze
Part Status: Active
Number of Ports: 1
auf Bestellung 30 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PCA.00.250.CTLC27 LEMO
Description: CONN NIMCAMAC RCPT STR 50 OHM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Socket, Contact Termination: Solder, Impedance: 50 Ohms, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Cable Group: RG-174, 179B, 187A, 188A, 316, Fastening Type: Push-Pull, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Connector Style: NIM-CAMAC CD/N 549, Housing Color: Silver, Shield Termination: Clamp, Center Contact Material: Bronze, Part Status: Active, Number of Ports: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PCA.00.250.CTLC27 PCA.00.250.CTLC27 Hersteller : LEMO PCA_00_250_CTLC27-1845650.pdf Circular Push Pull Connectors COAX CABLE MT RECEPT FEMALE 2.7mm COLLET