Produkte > LEMO > PCA.00.250.CTLC31
PCA.00.250.CTLC31
PCA.00.250.CTLC31 LEMO
PCA.00.250.CTLC31.pdf
Hersteller: LEMO
Description: CONN NIMCAMAC RCPT STR 50 OHM
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Socket
Contact Termination: Solder
Impedance: 50 Ohms
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Cable Group: RG-174A
Fastening Type: Push-Pull
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Connector Style: NIM-CAMAC CD/N 549
Housing Color: Silver
Shield Termination: Clamp
Center Contact Material: Bronze
Part Status: Active
Number of Ports: 1
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PCA.00.250.CTLC31 LEMO
Description: CONN NIMCAMAC RCPT STR 50 OHM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Socket, Contact Termination: Solder, Impedance: 50 Ohms, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Cable Group: RG-174A, Fastening Type: Push-Pull, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Connector Style: NIM-CAMAC CD/N 549, Housing Color: Silver, Shield Termination: Clamp, Center Contact Material: Bronze, Part Status: Active, Number of Ports: 1.
Weitere Produktangebote PCA.00.250.CTLC31
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PCA.00.250.CTLC31 PCA.00.250.CTLC31 Hersteller : LEMO PartSearch?app=&mat=&ref=PCA.00.250.CTLC31&lang=en Circular Push Pull Connectors COAX CABLE MT RECEPT FEMALE 3.1mm COLLET