Produkte > LEMO > PCA.00.650.CLLC35
PCA.00.650.CLLC35 LEMO
unipole_multipole-973098.pdf
Hersteller: LEMO
Circular Push Pull Connectors TRIAX CABLE MT RECPT FEMALE 3.5mm COLLET
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PCA.00.650.CLLC35 LEMO
Description: CONN NIMCAMAC RCPT STR 50 OHM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Socket, Contact Termination: Solder, Impedance: 50 Ohms, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Cable Group: RG-403, Fastening Type: Push-Pull, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Connector Style: NIM-CAMAC CD/N 549, Triaxial, Housing Color: Silver, Shield Termination: Clamp, Center Contact Material: Bronze, Part Status: Active, Number of Ports: 1.
Weitere Produktangebote PCA.00.650.CLLC35
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PCA.00.650.CLLC35 Hersteller : LEMO PCA.00.650.CLLC35.pdf Description: CONN NIMCAMAC RCPT STR 50 OHM
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Socket
Contact Termination: Solder
Impedance: 50 Ohms