Produkte > LEMO > PCA.1S.275.CTLC52
PCA.1S.275.CTLC52 LEMO
Coax_triax_mixed_en.pdf
Hersteller: LEMO
Description: CONN INLINE RCPT COAX SKT SLDER
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Socket
Contact Termination: Solder
Impedance: 75Ohm
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Cable Group: RG-58C, 59B, 179B, 187A, 223, 302, 400
Fastening Type: Push-Pull
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Connector Style: Coaxial
Housing Color: Silver
Shield Termination: Clamp
Center Contact Material: Beryllium Copper
Produktbewertung abgeben
Technische Details PCA.1S.275.CTLC52 LEMO
Description: CONN INLINE RCPT COAX SKT SLDER, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Socket, Contact Termination: Solder, Impedance: 75Ohm, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Cable Group: RG-58C, 59B, 179B, 187A, 223, 302, 400, Fastening Type: Push-Pull, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Connector Style: Coaxial, Housing Color: Silver, Shield Termination: Clamp, Center Contact Material: Beryllium Copper.
Weitere Produktangebote PCA.1S.275.CTLC52
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PCA.1S.275.CTLC52 PCA.1S.275.CTLC52 Hersteller : LEMO PCA_1S_275_CTLC52-1942996.pdf Circular Push Pull Connectors FREE SOCKET SOLDER CABLE COLLET 5.2MM