Produkte > LEMO > PCA.2S.650.FTLL42
PCA.2S.650.FTLL42 LEMO
Coax_triax_mixed_en.pdf
Hersteller: LEMO
Description: CONN INLINE RCPT TRIAX SKT SLDER
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Socket
Contact Termination: Solder
Impedance: 50 Ohms
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Cable Group: RG-174, Belden 8215, 8232A, 9222
Fastening Type: Push-Pull
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Connector Style: Triaxial
Shield Termination: Clamp
Center Contact Material: Beryllium Copper
Produktbewertung abgeben
Technische Details PCA.2S.650.FTLL42 LEMO
Description: CONN INLINE RCPT TRIAX SKT SLDER, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Socket, Contact Termination: Solder, Impedance: 50 Ohms, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Cable Group: RG-174, Belden 8215, 8232A, 9222, Fastening Type: Push-Pull, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Connector Style: Triaxial, Shield Termination: Clamp, Center Contact Material: Beryllium Copper.
Weitere Produktangebote PCA.2S.650.FTLL42
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PCA.2S.650.FTLL42 Hersteller : LEMO unipole_multipole-973098.pdf Circular Push Pull Connectors FREE RCPT SOLDER CABLE COLLET 4.2MM