Produkte > VIKING > PCS125MT470
PCS125MT470
PCS125MT470 Viking
PCS.pdf
Hersteller: Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 47uH; 1.8A; R: 75mΩ; ±20%; 12x12x6mm; -40÷125°C
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 47µH
Operating current: 1.8A
Resistance: 75mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 12x12x6mm
Operating temperature: -40...125°C
auf Bestellung 674 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 132
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PCS125MT470 Viking
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 47uH; 1.8A; R: 75mΩ; ±20%; 12x12x6mm; -40÷125°C, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 47µH, Operating current: 1.8A, Resistance: 75mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 12x12x6mm, Operating temperature: -40...125°C.