Produkte > VIKING > PCS74MT220
PCS74MT220
PCS74MT220 Viking
PCS.pdf
Hersteller: Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 22uH; 1.23A; R: 110mΩ; ±20%; 7.3x7.3x4.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 22µH
Operating current: 1.23A
Resistance: 0.11Ω
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 7.3x7.3x4.5mm
Operating temperature: -40...125°C
auf Bestellung 150 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 150
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PCS74MT220 Viking
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 22uH; 1.23A; R: 110mΩ; ±20%; 7.3x7.3x4.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 22µH, Operating current: 1.23A, Resistance: 0.11Ω, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 7.3x7.3x4.5mm, Operating temperature: -40...125°C.