Produkte > PCTEL / AMPHENOL > PCTMI2458-RPC
PCTMI2458-RPC
PCTMI2458-RPC PCTEL / Amphenol
PCTMI2458_RPC.pdf
Hersteller: PCTEL / Amphenol
Antennas 2.4/5 GHZ DUAL BAND DIRECT MOUNT STUBBY ANTENNA WITH RPC CONNECTOR
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PCTMI2458-RPC PCTEL / Amphenol
Description: RF ANT 2.45GHZ WHIP STR RP-TNC, Packaging: Box, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.92GHz, Applications: Bluetooth, Wi-Fi, Gain: 3dBi, 5dBi, Termination: RP-TNC, Ingress Protection: IPX7, Number of Bands: 2, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 3.260" (82.80mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.535GHz, RF Family/Standard: Bluetooth, WiFi, Part Status: Active, Power - Max: 5 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 22 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
PCTMI2458-RPC PCTMI2458-RPC Hersteller : PCTEL, Inc. PCTMI2458-RPC.pdf Description: RF ANT 2.45GHZ WHIP STR RP-TNC
Packaging: Box
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.92GHz
Applications: Bluetooth, Wi-Fi
Gain: 3dBi, 5dBi
Termination: RP-TNC
Ingress Protection: IPX7
Number of Bands: 2
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 3.260" (82.80mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.535GHz
RF Family/Standard: Bluetooth, WiFi
Part Status: Active
Power - Max: 5 W