Produkte > 3M HEALTHCARE > PDA020F02BC
PDA020F02BC 3M Healthcare
Hersteller: 3M Healthcare
Description: LIFEASSURE PDA SERIES FILTER CAR
Packaging: Bulk
Type: Filter Cartridge
Operating Temperature: 80°C - Max
Height: 20.000" (508.00mm)