PDB260W1700210
PDB260W1700210 Energy Recovery Products
01_sep_2017_03_05_31_pdb260_series_1-pager.pdf
Hersteller: Energy Recovery Products
AC/DC LED Power Supply 260W Dual
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDB260W1700210 Energy Recovery Products
Description: 120 TO 277 VAC, 93% EFFICIENCY,, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, SCP, Size / Dimension: 9.47" L x 2.00" W x 1.52" H (240.5mm x 50.8mm x 38.6mm), Voltage - Output: 114 ~ 150V, 160 ~ 210V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: CB, CE, cULus, Ratings: IP66, Efficiency: 93%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.7A, 1.24A, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 120VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 260 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote PDB260W1700210
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PDB260W-1700-210 PDB260W-1700-210 Hersteller : ERP Power, LLC pdb260-series-1-pager.pdf Description: 120 TO 277 VAC, 93% EFFICIENCY,
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, SCP
Size / Dimension: 9.47" L x 2.00" W x 1.52" H (240.5mm x 50.8mm x 38.6mm)
Voltage - Output: 114 ~ 150V, 160 ~ 210V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: CB, CE, cULus
Ratings: IP66
Efficiency: 93%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.7A, 1.24A
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 120VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 260 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
PDB260W-1700-210 PDB260W-1700-210 Hersteller : ERP pdb260-series-1-pager-1532443.pdf LED Power Supplies 260W 117-210V CC Dim 620-1700mA Program