Produkte > EATON TRIPP LITE > PDU15NETLX
PDU15NETLX
PDU15NETLX Eaton Tripp Lite
pdu15netlx.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: 1.4KW 100/120/127V SINGLE-PHASE
Packaging: Bulk
Features: Ethernet Control and Monitor Interface, Programmable Alerts, Load Meter
Mounting Type: Rack, Horizontal
Voltage - Input: 120V
AC Outlets: 2
Type: PDU (Power Distribution Unit)
Cord Length: 6' (1.83m)
Connector - AC Input: NEMA 5-15P
Connector - AC Output: NEMA 5-15R
Approval Agency: CSA, NOM, UL
Current - Max: 15A
Housing Material: Metal
Region Utilized: North America
Overload Protection: None
Part Status: Active
auf Bestellung 720 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDU15NETLX Eaton Tripp Lite
Description: 1.4KW 100/120/127V SINGLE-PHASE, Packaging: Bulk, Features: Ethernet Control and Monitor Interface, Programmable Alerts, Load Meter, Mounting Type: Rack, Horizontal, Voltage - Input: 120V, AC Outlets: 2, Type: PDU (Power Distribution Unit), Cord Length: 6' (1.83m), Connector - AC Input: NEMA 5-15P, Connector - AC Output: NEMA 5-15R, Approval Agency: CSA, NOM, UL, Current - Max: 15A, Housing Material: Metal, Region Utilized: North America, Overload Protection: None, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote PDU15NETLX
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PDU15NETLX PDU15NETLX Hersteller : Tripp Lite pdu15netlx-1662785.pdf Ethernet Modules PDU Switched Mini 1.4kW 2 5-15R LX Platform 100-127V Input 0URM