Produkte > EATON TRIPP LITE > PDU3EVN10G60B
PDU3EVN10G60B
PDU3EVN10G60B Eaton Tripp Lite
pdu3evn10g60b.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: 3-PHASE PDU MONITORED 14.5KW 200
Features: Ethernet Control and Monitor Interface, Programmable Alerts, Load Meter
Packaging: Bulk
Mounting Type: Rack, Vertical
Voltage - Input: 200V, 208V, 240V
AC Outlets: 48
Type: PDU (Power Distribution Unit)
Cord Length: 10' (3.05m)
Connector - AC Input: IEC 309
Connector - AC Output: IEC 320-C13 (42), C19 (6)
Approval Agency: NOM, UL
Current - Max: 35A
Housing Material: Metal
Region Utilized: North America
Overload Protection: Circuit Breaker(s)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDU3EVN10G60B Eaton Tripp Lite
Description: 3-PHASE PDU MONITORED 14.5KW 200, Features: Ethernet Control and Monitor Interface, Programmable Alerts, Load Meter, Packaging: Bulk, Mounting Type: Rack, Vertical, Voltage - Input: 200V, 208V, 240V, AC Outlets: 48, Type: PDU (Power Distribution Unit), Cord Length: 10' (3.05m), Connector - AC Input: IEC 309, Connector - AC Output: IEC 320-C13 (42), C19 (6), Approval Agency: NOM, UL, Current - Max: 35A, Housing Material: Metal, Region Utilized: North America, Overload Protection: Circuit Breaker(s).
Weitere Produktangebote PDU3EVN10G60B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PDU3EVN10G60B Hersteller : Tripp Lite pdu3evn10g60b-1716606.pdf Power Outlet Strips 3-Phase PDU Monitored 14.5kW 200/208/240V 42 C13; 6 C19 60A 0URM