Produkte > EATON TRIPP LITE > PDU3EVS6H50
PDU3EVS6H50 Eaton Tripp Lite
pdu3evs6h50.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: 14.5KW 3-PHASE PDU, VERTICAL, SW
Features: USB Charge Port(s)
Packaging: Bulk
Mounting Type: Rack, Vertical
Voltage - Input: 208V, 240V
AC Outlets: 30
Type: PDU (Power Distribution Unit)
Cord Length: 6' (1.83m)
Media Lines Protected: RJ45, RS-232
Connector - AC Input: CS8365C
Connector - AC Output: C13 (24), C19 (6)
Approval Agency: CSA, FCC, NOM, UL
Current - Max: 35A
Housing Material: Metal
Region Utilized: International
Overload Protection: Circuit Breaker(s)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDU3EVS6H50 Eaton Tripp Lite
Description: 14.5KW 3-PHASE PDU, VERTICAL, SW, Features: USB Charge Port(s), Packaging: Bulk, Mounting Type: Rack, Vertical, Voltage - Input: 208V, 240V, AC Outlets: 30, Type: PDU (Power Distribution Unit), Cord Length: 6' (1.83m), Media Lines Protected: RJ45, RS-232, Connector - AC Input: CS8365C, Connector - AC Output: C13 (24), C19 (6), Approval Agency: CSA, FCC, NOM, UL, Current - Max: 35A, Housing Material: Metal, Region Utilized: International, Overload Protection: Circuit Breaker(s).
Weitere Produktangebote PDU3EVS6H50
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PDU3EVS6H50 PDU3EVS6H50 Hersteller : Tripp Lite pdu3evs6h50-3243659.pdf Power Outlet Strips Tripp Lite PDU 3Phase Switched 14.5kW 208V/240V 6 C13 12 C19 50A CS8365C 0U