Produkte > EATON TRIPP LITE > PDU3XEVSR6G32A
PDU3XEVSR6G32A
PDU3XEVSR6G32A Eaton Tripp Lite
pdu3xevsr6g32a.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: 22.2KW 3-PHASE SWITCHED PDU - 12
Features: USB Charge Port(s)
Packaging: Bulk
Mounting Type: Rack, Vertical
Voltage - Input: 380V, 400V
AC Outlets: 24
Type: PDU (Power Distribution Unit)
Cord Length: 6' (1.83m)
Media Lines Protected: RJ45, RS-232
Connector - AC Input: IEC 309
Connector - AC Output: C13 (12), C19 (12)
Approval Agency: CE
Current - Max: 32A
Housing Material: Metal
Region Utilized: International
Overload Protection: Circuit Breaker(s)
Part Status: Active
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDU3XEVSR6G32A Eaton Tripp Lite
Description: 22.2KW 3-PHASE SWITCHED PDU - 12, Features: USB Charge Port(s), Packaging: Bulk, Mounting Type: Rack, Vertical, Voltage - Input: 380V, 400V, AC Outlets: 24, Type: PDU (Power Distribution Unit), Cord Length: 6' (1.83m), Media Lines Protected: RJ45, RS-232, Connector - AC Input: IEC 309, Connector - AC Output: C13 (12), C19 (12), Approval Agency: CE, Current - Max: 32A, Housing Material: Metal, Region Utilized: International, Overload Protection: Circuit Breaker(s), Part Status: Active.