Produkte > EATON TRIPP LITE > PDU3XMV6G32
PDU3XMV6G32 Eaton Tripp Lite
pdu3xmv6g32.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: PDU 3-PHASE METERED
Features: Load Meter
Packaging: Bulk
Mounting Type: Rack, Vertical
Voltage - Input: 380 ~ 400V
AC Outlets: 42
Type: PDU (Power Distribution Unit)
Cord Length: 6' (1.83m)
Connector - AC Input: IEC 309
Connector - AC Output: IEC 320-C13 (36), C19 (6)
Approval Agency: CE, EN
Current - Max: 32A
Housing Material: Metal
Overload Protection: Circuit Breaker(s)
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDU3XMV6G32 Eaton Tripp Lite
Description: PDU 3-PHASE METERED, Features: Load Meter, Packaging: Bulk, Mounting Type: Rack, Vertical, Voltage - Input: 380 ~ 400V, AC Outlets: 42, Type: PDU (Power Distribution Unit), Cord Length: 6' (1.83m), Connector - AC Input: IEC 309, Connector - AC Output: IEC 320-C13 (36), C19 (6), Approval Agency: CE, EN, Current - Max: 32A, Housing Material: Metal, Overload Protection: Circuit Breaker(s).
Weitere Produktangebote PDU3XMV6G32
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PDU3XMV6G32 PDU3XMV6G32 Hersteller : Tripp Lite pdu3xmv6g32-1291581.pdf Power Outlet Strips PDU 3-Phase Metered 220/230V 22.2kW 32A IEC309 36 C13; 6 C19 0U