Produkte > EATON TRIPP LITE > PDU3XVN10G16
PDU3XVN10G16
PDU3XVN10G16 Eaton Tripp Lite
pdu3xvn10g16.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: PDU INTL 3-PHASE MONITORED 230V
Features: Load Meter
Packaging: Bulk
Mounting Type: Rack, Vertical
Voltage - Input: 400V
AC Outlets: 36
Type: PDU (Power Distribution Unit)
Cord Length: 10' (3.05m)
Connector - AC Input: IEC 309
Connector - AC Output: IEC 320-C13 (30), C19 (6)
Approval Agency: CE
Current - Max: 16A
Housing Material: Steel
Overload Protection: Circuit Breaker(s)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDU3XVN10G16 Eaton Tripp Lite
Description: PDU INTL 3-PHASE MONITORED 230V, Features: Load Meter, Packaging: Bulk, Mounting Type: Rack, Vertical, Voltage - Input: 400V, AC Outlets: 36, Type: PDU (Power Distribution Unit), Cord Length: 10' (3.05m), Connector - AC Input: IEC 309, Connector - AC Output: IEC 320-C13 (30), C19 (6), Approval Agency: CE, Current - Max: 16A, Housing Material: Steel, Overload Protection: Circuit Breaker(s).
Weitere Produktangebote PDU3XVN10G16
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PDU3XVN10G16 PDU3XVN10G16 Hersteller : Tripp Lite pdu3xvn10g16-3308855.pdf Power Outlet Strips Tripp Lite PDU 3-Phase Monitored 230V 11kWA IEC-309 30 C13; 6 C19 0U RM