Produkte > EATON TRIPP LITE > PDU3XVS6G20
PDU3XVS6G20 Eaton Tripp Lite
pdu3xvs6g20.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: POWER OUTLET STRIPS
Features: Load Meter
Packaging: Bulk
Mounting Type: Rack, Vertical
Voltage - Input: 380 ~ 415V
AC Outlets: 30
Type: PDU (Power Distribution Unit)
Cord Length: 6' (1.83m)
Connector - AC Input: IEC 309
Connector - AC Output: IEC 320-C13 (24), C19 (6)
Approval Agency: CE, CSA, FCC, NOM
Current - Max: 16A
Housing Material: Metal
Region Utilized: North America
Overload Protection: None
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDU3XVS6G20 Eaton Tripp Lite
Description: POWER OUTLET STRIPS, Features: Load Meter, Packaging: Bulk, Mounting Type: Rack, Vertical, Voltage - Input: 380 ~ 415V, AC Outlets: 30, Type: PDU (Power Distribution Unit), Cord Length: 6' (1.83m), Connector - AC Input: IEC 309, Connector - AC Output: IEC 320-C13 (24), C19 (6), Approval Agency: CE, CSA, FCC, NOM, Current - Max: 16A, Housing Material: Metal, Region Utilized: North America, Overload Protection: None.
Weitere Produktangebote PDU3XVS6G20
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PDU3XVS6G20 PDU3XVS6G20 Hersteller : Tripp Lite pdu3xvs6g20-3243605.pdf Power Outlet Strips Tripp Lite PDU 3-Phase 200/220/230/240V 11.5kW C13 C19 IEC309 20A Red 0URM