Produkte > EATON TRIPP LITE > PDU3XVSR6G30A
PDU3XVSR6G30A
PDU3XVSR6G30A Eaton Tripp Lite
pdu3xvsr6g30a.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: PDU INTL 3-PHASE SWITCHED
Packaging: Bulk
Mounting Type: Rack, Vertical
Voltage - Input: 400V
AC Outlets: 24
Type: PDU (Power Distribution Unit)
Cord Length: 6' (1.83m)
Connector - AC Input: IEC 309
Connector - AC Output: IEC 320-C13 (12), C19 (12)
Approval Agency: CSA, FCC, NOM, UL
Current - Max: 24A
Housing Material: Metal
Region Utilized: North America
Overload Protection: Circuit Breaker(s)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDU3XVSR6G30A Eaton Tripp Lite
Description: PDU INTL 3-PHASE SWITCHED, Packaging: Bulk, Features: Ethernet Control and Monitor Interface for Individual Outlets, Programmable Alerts, Load Meter, Mounting Type: Rack, Vertical, Voltage - Input: 400V, AC Outlets: 24, Type: PDU (Power Distribution Unit), Cord Length: 6' (1.83m), Connector - AC Input: IEC 309, Connector - AC Output: IEC 320-C13 (12), C19 (12), Approval Agency: CSA, FCC, NOM, UL, Current - Max: 24A, Housing Material: Metal, Region Utilized: North America, Overload Protection: Circuit Breaker(s).
Weitere Produktangebote PDU3XVSR6G30A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PDU3XVSR6G30A PDU3XVSR6G30A Hersteller : Tripp Lite pdu3xvsr6g30a-3243819.pdf Power Outlet Strips Tripp Lite PDU 3-Phase Switched 240V 18kW C13 C19 IEC309 30A Red 0URM