PDUH30HV
PDUH30HV Eaton Tripp Lite
pduh30hv.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: POWER OUTLET STRIPS
Packaging: Bulk
Mounting Type: Rack, Horizontal
Voltage - Input: 200V, 208V, 240V
AC Outlets: 10
Type: PDU (Power Distribution Unit)
Cord Length: 12' (3.66m)
Connector - AC Input: NEMA L6-30P
Connector - AC Output: IEC 320-C13
Approval Agency: UL
Current - Max: 30A
Housing Material: Metal
Region Utilized: North America
Overload Protection: Circuit Breaker(s)
auf Bestellung 190 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDUH30HV Eaton Tripp Lite
Description: POWER OUTLET STRIPS, Packaging: Bulk, Mounting Type: Rack, Horizontal, Voltage - Input: 200V, 208V, 240V, AC Outlets: 10, Type: PDU (Power Distribution Unit), Cord Length: 12' (3.66m), Connector - AC Input: NEMA L6-30P, Connector - AC Output: IEC 320-C13, Approval Agency: UL, Current - Max: 30A, Housing Material: Metal, Region Utilized: North America, Overload Protection: Circuit Breaker(s).