Produkte > EATON TRIPP LITE > PDUMH20HVATS
PDUMH20HVATS
PDUMH20HVATS Eaton Tripp Lite
pdumh20hvats.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: 3.8KW 200240V SINGLE-PHASE ATS/M
Features: Dual Power Input for Redundant Power Supplies, Dual Load Meters
Packaging: Bulk
Mounting Type: Rack, Wall
Voltage - Input: 200V ~ 240V
AC Outlets: 10
Type: PDU (Power Distribution Unit)
Cord Length: 12' (3.66m)
Connector - AC Input: IEC 320-C20 (2)
Connector - AC Output: IEC 320-C13 (8), C19 (2)
Approval Agency: CE, EAC, UL
Current - Max: 20A
Housing Material: Metal
Region Utilized: International
Overload Protection: None
auf Bestellung 30 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDUMH20HVATS Eaton Tripp Lite
Description: 3.8KW 200240V SINGLE-PHASE ATS/M, Features: Dual Power Input for Redundant Power Supplies, Dual Load Meters, Packaging: Bulk, Mounting Type: Rack, Wall, Voltage - Input: 200V ~ 240V, AC Outlets: 10, Type: PDU (Power Distribution Unit), Cord Length: 12' (3.66m), Connector - AC Input: IEC 320-C20 (2), Connector - AC Output: IEC 320-C13 (8), C19 (2), Approval Agency: CE, EAC, UL, Current - Max: 20A, Housing Material: Metal, Region Utilized: International, Overload Protection: None.