Produkte > EATON TRIPP LITE > PDUMH20HVL66
PDUMH20HVL66
PDUMH20HVL66 Eaton Tripp Lite
pdumh20hvl66.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: 3.23.8KW 208/240V SINGLE-PHASE M
Packaging: Bulk
Mounting Type: Rack, Horizontal
Voltage - Input: 208V, 230V
AC Outlets: 10
Type: PDU (Power Distribution Unit)
Cord Length: 6' (1.83m)
Connector - AC Input: NEMA L6-20P
Connector - AC Output: IEC 320-C13 (8), C19 (2)
Approval Agency: CSA, UL
Current - Max: 20A
Housing Material: Metal
Region Utilized: North America
Overload Protection: None
Part Status: Active
auf Bestellung 55 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDUMH20HVL66 Eaton Tripp Lite
Description: 3.23.8KW 208/240V SINGLE-PHASE M, Packaging: Bulk, Mounting Type: Rack, Horizontal, Voltage - Input: 208V, 230V, AC Outlets: 10, Type: PDU (Power Distribution Unit), Cord Length: 6' (1.83m), Connector - AC Input: NEMA L6-20P, Connector - AC Output: IEC 320-C13 (8), C19 (2), Approval Agency: CSA, UL, Current - Max: 20A, Housing Material: Metal, Region Utilized: North America, Overload Protection: None, Part Status: Active.