PDUMH32HV
PDUMH32HV Eaton Tripp Lite
pdumh32hv.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: PDU METERED 230V 32A 7.3KW
Features: Load Meter
Packaging: Bulk
Mounting Type: Rack, Horizontal
Voltage - Input: 230V
AC Outlets: 18
Type: PDU (Power Distribution Unit)
Cord Length: 12' (3.66m)
Connector - AC Input: IEC 309
Connector - AC Output: IEC 320-C13 (16), C19 (2)
Approval Agency: CE, CSA, UL
Current - Max: 32A
Housing Material: Steel
Region Utilized: International
Overload Protection: Circuit Breaker(s)
auf Bestellung 37 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDUMH32HV Eaton Tripp Lite
Description: PDU METERED 230V 32A 7.3KW, Features: Load Meter, Packaging: Bulk, Mounting Type: Rack, Horizontal, Voltage - Input: 230V, AC Outlets: 18, Type: PDU (Power Distribution Unit), Cord Length: 12' (3.66m), Connector - AC Input: IEC 309, Connector - AC Output: IEC 320-C13 (16), C19 (2), Approval Agency: CE, CSA, UL, Current - Max: 32A, Housing Material: Steel, Region Utilized: International, Overload Protection: Circuit Breaker(s).
Weitere Produktangebote PDUMH32HV
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PDUMH32HV PDUMH32HV Hersteller : Tripp Lite pdumh32hv-3308738.pdf Power Outlet Strips Tripp Lite PDU Metered 230V 32A 7.3kW 16 C13; 2 C19 IEC-309 Horizontal 2URM