Produkte > EATON TRIPP LITE > PDUMNH20HVAT
PDUMNH20HVAT
PDUMNH20HVAT Eaton Tripp Lite
pdumnh20hvat.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: PDU MONITORED 20A C13 8 OUTLET
Packaging: Bulk
Features: Auto Transfer Switch, Load Meter
Mounting Type: Rack, Horizontal
Voltage - Input: 208V, 240V
AC Outlets: 1
Type: PDU (Power Distribution Unit)
Cord Length: 10' (3.05m)
Connector - AC Input: NEMA L6-20P (2)
Connector - AC Output: NEMA L6-20R
Approval Agency: CSA, NOM, UL
Current - Max: 20A
Housing Material: Metal
Region Utilized: North America
Overload Protection: None
auf Bestellung 48 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDUMNH20HVAT Eaton Tripp Lite
Description: PDU MONITORED 20A C13 8 OUTLET, Packaging: Bulk, Features: Auto Transfer Switch, Load Meter, Mounting Type: Rack, Horizontal, Voltage - Input: 208V, 240V, AC Outlets: 1, Type: PDU (Power Distribution Unit), Cord Length: 10' (3.05m), Connector - AC Input: NEMA L6-20P (2), Connector - AC Output: NEMA L6-20R, Approval Agency: CSA, NOM, UL, Current - Max: 20A, Housing Material: Metal, Region Utilized: North America, Overload Protection: None.