Produkte > EATON TRIPP LITE > PDUMNH20HVAT1
PDUMNH20HVAT1
PDUMNH20HVAT1 Eaton Tripp Lite
pdumnh20hvat1.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: 3.8KW 200240V SINGLE-PHASE ATS/M
Packaging: Bulk
Mounting Type: Rack, Horizontal
Voltage - Input: 200 ~ 240V
AC Outlets: 10
Type: PDU, Surge Protector
Cord Length: 12' (3.66m)
Connector - AC Input: IEC 320-C20
Connector - AC Output: IEC 320-C13 (8), C19 (2)
Approval Agency: CE, NOM, UL
Current - Max: 20A
Housing Material: Metal
Region Utilized: International
Overload Protection: None
auf Bestellung 11 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDUMNH20HVAT1 Eaton Tripp Lite
Description: 3.8KW 200240V SINGLE-PHASE ATS/M, Packaging: Bulk, Features: Ethernet Control and Monitor Interface for Individual Outlets, Programmable Alerts, Auto Transfer Switch, Load Meter, Mounting Type: Rack, Horizontal, Voltage - Input: 200 ~ 240V, AC Outlets: 10, Type: PDU, Surge Protector, Cord Length: 12' (3.66m), Connector - AC Input: IEC 320-C20, Connector - AC Output: IEC 320-C13 (8), C19 (2), Approval Agency: CE, NOM, UL, Current - Max: 20A, Housing Material: Metal, Region Utilized: International, Overload Protection: None.