Produkte > EATON TRIPP LITE > PDUMNH30HV
PDUMNH30HV
PDUMNH30HV Eaton Tripp Lite
pdumnh30hv.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: PDU MONITORED 208V/240V 30A C13
Features: Load Meter
Packaging: Bulk
Mounting Type: Rack, Horizontal
Voltage - Input: 208V, 240V
AC Outlets: 16
Type: PDU (Power Distribution Unit)
Cord Length: 12' (3.66m)
Connector - AC Input: NEMA L6-30P
Connector - AC Output: IEC 320-C13 (12), C19 (4)
Approval Agency: CSA, NOM, UL
Current - Max: 30A
Housing Material: Steel
Region Utilized: North America
Overload Protection: Circuit Breaker(s)
auf Bestellung 52 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDUMNH30HV Eaton Tripp Lite
Description: PDU MONITORED 208V/240V 30A C13, Features: Load Meter, Packaging: Bulk, Mounting Type: Rack, Horizontal, Voltage - Input: 208V, 240V, AC Outlets: 16, Type: PDU (Power Distribution Unit), Cord Length: 12' (3.66m), Connector - AC Input: NEMA L6-30P, Connector - AC Output: IEC 320-C13 (12), C19 (4), Approval Agency: CSA, NOM, UL, Current - Max: 30A, Housing Material: Steel, Region Utilized: North America, Overload Protection: Circuit Breaker(s).