Produkte > EATON TRIPP LITE > PDUMNH30HVAT2
PDUMNH30HVAT2
PDUMNH30HVAT2 Eaton Tripp Lite
pdumnh30hvat2.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: 5.8KW 208/240V SINGLE-PHASE ATS/
Packaging: Box
Features: Load Meter
Mounting Type: Rack Mount
Voltage - Input: 200V, 208V, 240V
AC Outlets: 19
Type: PDU (Power Distribution Unit)
Cord Length: 10' (3.05m)
Media Lines Protected: RJ45
Connector - AC Input: NEMA L6-30P
Connector - AC Output: IEC 320-C13 (16), C19 (2), NEMA L6-30R
Approval Agency: FCC
Current - Max: 30A
Housing Material: Metal
Region Utilized: North America
Overload Protection: Circuit Breaker(s)
auf Bestellung 9 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDUMNH30HVAT2 Eaton Tripp Lite
Description: 5.8KW 208/240V SINGLE-PHASE ATS/, Packaging: Box, Features: Load Meter, Mounting Type: Rack Mount, Voltage - Input: 200V, 208V, 240V, AC Outlets: 19, Type: PDU (Power Distribution Unit), Cord Length: 10' (3.05m), Media Lines Protected: RJ45, Connector - AC Input: NEMA L6-30P, Connector - AC Output: IEC 320-C13 (16), C19 (2), NEMA L6-30R, Approval Agency: FCC, Current - Max: 30A, Housing Material: Metal, Region Utilized: North America, Overload Protection: Circuit Breaker(s).