Produkte > EATON TRIPP LITE > PDUMV15-72
PDUMV15-72
PDUMV15-72 Eaton Tripp Lite
pdumv1572.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: 1.44KW 120V SINGLE-PHASE METERED
Packaging: Bulk
Mounting Type: Rack, Vertical
Voltage - Input: 100 ~ 127V
AC Outlets: 36
Type: PDU (Power Distribution Unit)
Cord Length: 15' (4.57m)
Connector - AC Input: NEMA 5-15P
Connector - AC Output: NEMA 5-15R
Approval Agency: CSA, UL
Current - Max: 15A
Housing Material: Aluminum
Region Utilized: North America
Overload Protection: Circuit Breaker(s)
auf Bestellung 124 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDUMV15-72 Eaton Tripp Lite
Description: 1.44KW 120V SINGLE-PHASE METERED, Packaging: Bulk, Mounting Type: Rack, Vertical, Voltage - Input: 100 ~ 127V, AC Outlets: 36, Type: PDU (Power Distribution Unit), Cord Length: 15' (4.57m), Connector - AC Input: NEMA 5-15P, Connector - AC Output: NEMA 5-15R, Approval Agency: CSA, UL, Current - Max: 15A, Housing Material: Aluminum, Region Utilized: North America, Overload Protection: Circuit Breaker(s).