PDUMV16HV
PDUMV16HV Eaton Tripp Lite
pdumv16hv.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: PDU SWITCH
Packaging: Bulk
Features: Load Meter
Mounting Type: Rack, Vertical
Voltage - Input: 230V
AC Outlets: 38
Type: PDU (Power Distribution Unit)
Cord Length: 10' (3.05m)
Connector - AC Input: IEC 309
Connector - AC Output: IEC 320-C13 (32), C19 (6)
Approval Agency: CE, GOST
Current - Max: 16A
Housing Material: Aluminum
Region Utilized: International
Overload Protection: None
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDUMV16HV Eaton Tripp Lite
Description: PDU SWITCH, Packaging: Bulk, Features: Load Meter, Mounting Type: Rack, Vertical, Voltage - Input: 230V, AC Outlets: 38, Type: PDU (Power Distribution Unit), Cord Length: 10' (3.05m), Connector - AC Input: IEC 309, Connector - AC Output: IEC 320-C13 (32), C19 (6), Approval Agency: CE, GOST, Current - Max: 16A, Housing Material: Aluminum, Region Utilized: International, Overload Protection: None, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote PDUMV16HV
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PDUMV16HV PDUMV16HV Hersteller : Tripp Lite pdumv16hv-3308621.pdf Power Outlet Strips Tripp Lite PDU Metered 200V-240V 16A 32 C13; 6 C19 IEC309 Vertical 0URM