Produkte > EATON TRIPP LITE > PDUMV20HV-36
PDUMV20HV-36
PDUMV20HV-36 Eaton Tripp Lite
pdumv20hv36.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: 3.23.8KW 200240V SINGLE-PHASE ME
Features: Load Meter
Packaging: Bulk
Mounting Type: Rack, Vertical
Voltage - Input: 208V, 230V
AC Outlets: 20
Type: PDU (Power Distribution Unit)
Cord Length: 10' (3.05m)
Connector - AC Input: IEC 320-C20, NEMA L6-20P
Connector - AC Output: IEC 320-C13 (16), C19 (4)
Approval Agency: CE, CSA, IEC, NOM, UL
Current - Max: 20A
Housing Material: Aluminum
Region Utilized: North America
Overload Protection: None
auf Bestellung 253 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDUMV20HV-36 Eaton Tripp Lite
Description: 3.23.8KW 200240V SINGLE-PHASE ME, Features: Load Meter, Packaging: Bulk, Mounting Type: Rack, Vertical, Voltage - Input: 208V, 230V, AC Outlets: 20, Type: PDU (Power Distribution Unit), Cord Length: 10' (3.05m), Connector - AC Input: IEC 320-C20, NEMA L6-20P, Connector - AC Output: IEC 320-C13 (16), C19 (4), Approval Agency: CE, CSA, IEC, NOM, UL, Current - Max: 20A, Housing Material: Aluminum, Region Utilized: North America, Overload Protection: None.