PDUMV30HV
PDUMV30HV Eaton Tripp Lite
pdumv30hv.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: PDU METERED 208V 240V 30A 6 C19
Features: Load Meter
Packaging: Bulk
Mounting Type: Rack, Vertical
Voltage - Input: 208V, 240V
AC Outlets: 30
Type: PDU (Power Distribution Unit)
Cord Length: 10' (3.05m)
Connector - AC Input: NEMA L6-30P
Connector - AC Output: IEC 320-C13 (24), C19 (6)
Approval Agency: NOM, UL
Current - Max: 30A
Housing Material: Aluminum
Region Utilized: North America
Overload Protection: Circuit Breaker(s)
auf Bestellung 180 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDUMV30HV Eaton Tripp Lite
Description: PDU METERED 208V 240V 30A 6 C19, Features: Load Meter, Packaging: Bulk, Mounting Type: Rack, Vertical, Voltage - Input: 208V, 240V, AC Outlets: 30, Type: PDU (Power Distribution Unit), Cord Length: 10' (3.05m), Connector - AC Input: NEMA L6-30P, Connector - AC Output: IEC 320-C13 (24), C19 (6), Approval Agency: NOM, UL, Current - Max: 30A, Housing Material: Aluminum, Region Utilized: North America, Overload Protection: Circuit Breaker(s).