Produkte > EATON TRIPP LITE > PDUMV30HVNETLX
PDUMV30HVNETLX
PDUMV30HVNETLX Eaton Tripp Lite
pdumv30hvnetlx.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: PDU SWITCHED 5/5.8KW 208/240V 20
Features: Load Meter
Packaging: Bulk
Mounting Type: Rack, Vertical
Voltage - Input: 200V, 208V, 240V
AC Outlets: 24
Type: PDU (Power Distribution Unit)
Cord Length: 10' (3.05m)
Connector - AC Input: NEMA L6-30P
Connector - AC Output: IEC 320-C13 (20), C19 (4)
Approval Agency: NOM, UL
Current - Max: 30A
Housing Material: Metal
Region Utilized: North America
Overload Protection: Circuit Breaker(s)
Part Status: Active
auf Bestellung 143 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PDUMV30HVNETLX Eaton Tripp Lite
Description: PDU SWITCHED 5/5.8KW 208/240V 20, Features: Load Meter, Packaging: Bulk, Mounting Type: Rack, Vertical, Voltage - Input: 200V, 208V, 240V, AC Outlets: 24, Type: PDU (Power Distribution Unit), Cord Length: 10' (3.05m), Connector - AC Input: NEMA L6-30P, Connector - AC Output: IEC 320-C13 (20), C19 (4), Approval Agency: NOM, UL, Current - Max: 30A, Housing Material: Metal, Region Utilized: North America, Overload Protection: Circuit Breaker(s), Part Status: Active.