Produkte > PASTERNACK > PE3W05618-48
PE3W05618-48
PE3W05618-48 Pasternack
PE3W05618-48.pdf
Hersteller: Pasternack
Description: COAX CBL SMA TO N-TYPE 4'
Packaging: Retail Package
Color: Black
Length: 48.0" (1.2m) 4.0'
Style: SMA to N-Type
Cable Type: LMR 240
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: N-Type Plug
Frequency - Max: 5.8 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PE3W05618-48 Pasternack
Description: COAX CBL SMA TO N-TYPE 4', Packaging: Retail Package, Color: Black, Length: 48.0" (1.2m) 4.0', Style: SMA to N-Type, Cable Type: LMR 240, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: N-Type Plug, Frequency - Max: 5.8 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.