Produkte > VISHAY > PEF220WJ30138BF1
PEF220WJ30138BF1
PEF220WJ30138BF1 Vishay
pef220.pdf
Hersteller: Vishay
Description: CAP CER 300PF 14KV R7 DISK
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 14000V (14kV)
Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded
Temperature Coefficient: R7
Size / Dimension: 8.858" Dia (225.00mm)
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 300 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details PEF220WJ30138BF1 Vishay
Description: CAP CER 300PF 14KV R7 DISK, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 14000V (14kV), Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded, Temperature Coefficient: R7, Size / Dimension: 8.858" Dia (225.00mm), Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 300 pF.