PEF220WN50138BG1
PEF220WN50138BG1 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
pef220.pdf
Hersteller: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 500PF 18KV R16 DISK
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 18000V (18kV)
Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded
Temperature Coefficient: R16
Size / Dimension: 8.858" Dia (225.00mm)
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm)
Capacitance: 500 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details PEF220WN50138BG1 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 500PF 18KV R16 DISK, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 18000V (18kV), Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded, Temperature Coefficient: R16, Size / Dimension: 8.858" Dia (225.00mm), Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm), Capacitance: 500 pF.