Produkte > TE CONNECTIVITY LAIRD > PEL86506-61SMAM
PEL86506-61SMAM TE Connectivity Laird
ANT-DS-PEL86506%201115.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 867MHZ PANEL SMA MALE SMD
Packaging: Bulk
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 865MHz ~ 868MHz
Gain: 6dBic
Termination: SMA Male
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Panel
Height (Max): 0.157" (4.00mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 867MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PEL86506-61SMAM TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 867MHZ PANEL SMA MALE SMD, Packaging: Bulk, Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 865MHz ~ 868MHz, Gain: 6dBic, Termination: SMA Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Panel, Height (Max): 0.157" (4.00mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 867MHz.