Produkte > TE CONNECTIVITY LAIRD > PEL90206-20RAMP
PEL90206-20RAMP TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: ANTENNA PANEL LHCP 20CM
Packaging: Bulk
Features: Cable - 200mm
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz
Gain: 6dBic
Termination: MMCX
Number of Bands: 1
VSWR: 1.3
Antenna Type: Panel
Height (Max): 0.469" (11.90mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 915MHz
Part Status: Obsolete
Power - Max: 10 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PEL90206-20RAMP TE Connectivity Laird
Description: ANTENNA PANEL LHCP 20CM, Packaging: Bulk, Features: Cable - 200mm, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz, Gain: 6dBic, Termination: MMCX, Number of Bands: 1, VSWR: 1.3, Antenna Type: Panel, Height (Max): 0.469" (11.90mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 915MHz, Part Status: Obsolete, Power - Max: 10 W.