PF0464.152NLT Pulse Electronics Corporation
SPM2007_21.pdf
Hersteller: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 1.5UH 4.5A 12 MOHM SMD
Produktbewertung abgeben
Technische Details PF0464.152NLT Pulse Electronics Corporation