PF0464.273NLT Pulse Electronics Corporation
SPM2007_21.pdf
Hersteller: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 27UH 1.05A 132 MOHM
Produktbewertung abgeben
Technische Details PF0464.273NLT Pulse Electronics Corporation